2020

Reetta Riikonen Finnországból érkezett Székesfehérvárra, gyakornok balett-táncosként

2020 a pandémia éve. Baráti körünk nem pihent ebben a „csendes” időszakban sem. Civil társaságból egyesületté alakultunk, ami nagyon sok munkával járt, mert önerőből hoztuk létre.  A „minőségi” előrelépés kárpótolt bennünket, és azóta minden tekintetben önállóak vagyunk. Magunk hozzuk meg a döntéseket, és az eredmények bennünket igazolnak.

Ez a csendesnek vélt időszak még egy komoly programmal volt megtöltve. Reetta Riikonen Finnországból érkezett Székesfehérvárra, gyakornok balett-táncosként. Az „élet műve”, hogy találkoztunk vele, tudtunk róla, és feladatunknak éreztük, hogy minden tekintetben segítséget nyújtsunk neki. Nem hagytuk magára az ügyintézésekben sem, de ennél több, hogy a csapatunkból 5 házaspár felvállalta, hogy egymás közt beosztva hétről hétre ebédet főztünk neki hétvégére, amit a lakására juttattunk. Egy riport is készült vele, ami az újságban is megjelent.

https://www.feol.hu/hetvege/2021/03/reetta-riikonen-meg-csak-21-eves-de-mar-szamos-kulonbozo-orszagban-tancolt